Opinie

Opinie uczestników pierwszej edycji szkolenia

“Jako początkującej terapeutce, szkolenie TEAM CBT dało mi strukturę sesji i pewien algorytm działania. Dzięki temu mój lęk w pracy z pacjentem mocno się obniżył, nie boję się, że zagubię się podczas sesji albo, że nie będę wiedziała, co mam powiedzieć. Największym plusem było to, że wszystkie zdobyte umiejętności można było od razu przećwiczyć oraz ludzie, których poznałam i z którymi do tej pory utrzymuje serdeczny kontakt.”

Kamila Grochowska

“Jestem studentką psychologii i podczas szkolenia miałam po raz pierwszy kontakt z metodą TEAM CBT. Już po pierwszym szkoleniu na poziomie Level 1 jestem w stanie samodzielnie używać metody. Kolejne kroki prowadzą w głąb, ku większej sprawności i jakości. To co mnie urzekło poza samą metodą to atmosfera życzliwości, współpracy i wyrozumiałości. Empatia leżąca u podstaw metody TEAM CBT wychodzi poza metodę i zaczyna żyć poza procesem kreując świat pełen zasobów i dobrej energii. Będę ponownie. Gorąco polecam.”

Agnieszka Zięba-Wójtowicz

Jedno z najlepszych szkoleń, w których brałam udział. Szkolenie TEAM CBT dostarcza konkretnych i efektywnych metod pracy z pacjentem oraz kładzie nacisk na rozwijanie empatii i budowanie owocnej relacji terapeutycznej.  Dodatkową wartością tego szkolenia jest to, że kończąc je, stajesz się członkiem wzajemnie wspierającej się w rozwoju, międzynarodowej społeczności TEAM CBT. Dzięki temu, masz między innymi możliwość wymiany doświadczeń oraz korzystania z dodatkowych, w tym bezpłatnych szkoleń.

Kamila

Natalia

Kevin