2022Wykładowcx

Rhonda Barovsky

Rhonda Barovsky

Rhonda Barovsky jest założycielką Feeling Great Therapy Center i trenerką TEAM CBT w Feeling Good Institute. Uczyła TEAM w Meksyku oraz w Ahmadabadzie w Indiach. Jest gospodynią podcastu profesora Davida Burnsa – Feeling Good oraz prowadzi internetową grupę szkoleniową International TEAM Training Group, dostępną dla każdego na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej i dołączyć do środowej grupy, kliknij tutaj.

Yehuda Bar-Shalom

Yehuda Bar-Shalom jest szefem programu doradztwa edukacyjnego – educational counseling program w izraelskim Ramat Gan Academic College. Autor dwóch książek, trener TEAM CBT w Feeling Good Institute. Będąc rektorem Uniwersytetu Hebraica w Meksyku, przewodził wprowadzaniu TEAM CBT w Ameryce Łacińskiej.

Silvina Carla Bucci

Silvina Carla Bucci

Silvina Carla Bucci prowadzi prywatną praktykę w Huixquilucan w Meksyku. Posiada certyfikaty Feeling Good Institute, Gottman Insitute oraz World Coaching Corporation.

Victoria Chicurel

Victoria Chicurel prowadzi praktykę kliniczną w Meksyku. Jest trenerką TEAM CBT w Feeling Good Institute oraz wykłada TEAM na Uniwersytecie Hebraica. Jest także główną trenerką pierwszego północnoamerykańskiego programu CBT niskiej intensywności (low-intensity CBT) w Uncommon Good w kalifornijskiej Pomona Valley.

Mike Christiansen

Mike Christensen jest trenerem w Feeling Good Institute w Mountain View w Kalifornii oraz dyrektorem Feeling Good Institute, Canada. Prowadzi szkolenia TEAM online dla terapeutów na całym świecie, a obecnie wraz z dr Maorem Katzem współtworzy książkę na temat celowej praktyki TEAM-CBT (Deliberate Practice of TEAM-CBT).

Heather Clague

Heather Clague prowadzi praktykę kliniczną w Oakland w Kalifornii. Jest autorką (możesz znaleźć jej prace na psychotherapy.net), współprowadzi grupę konsultacyjną dla terapeutów zespołowych, współlider Klubu Książki Feeling Great, jest trenerką w Feeling Good Institute, konsultantką psychiatryczną w Alameda Health System i wykładowczynią w All Things CBT.

Leigh Harrington

Leigh Harrington prowadzi praktykę kliniczną w Davis w Kalifornii. Była główną rezydentką na Wydziale Psychiatrii Uniwersytetu Stanforda i członkinią wydziału na Wydziale Psychiatrii UC Davis. Leigh jest członkinią założycielką Feeling Good Institute, członkinią wykładówców w All Things CBT oraz prowadzi program szkoleniowo-coachingowy TEAM Therapy Training.

Dipti Joshi

Dipti Joshi prowadzi praktykę kliniczną w Ahmedabadzie w Indiach. Jest pierwszą trenerką TEAM CBT w Indiach i członkinią Indyjskiego Stowarzyszenia Psychologów Klinicznych oraz Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest założycielką Feeling Good India i prowadzi całoroczne kompleksowe szkolenia TEAM online.

Matthew May

Matthew May prowadzi praktykę kliniczną w Menlo Park w Kalifornii. Przez 14 lat był wykładowcą na wydziale klinicznym na Wydziale Psychiatrii i Nauk Behawioralnych Uniwersytetu Stanforda. Matthew jest założycielem Feeling Good Institute, gdzie współprowadzi dwie cotygodniowe zaawansowane grupy konsultacyjne.

Daniel Mintie

Daniel Mintie prowadzi praktykę kliniczną w Taos w Nowy Meksyu w USA. Jest wykładowcą w School Of Medicine Uniwersytetu Georgetown na Uniwersytecie Nowego Meksyku i współprowadzi dwie cotygodniowe zaawansowane grupy konsultacyjne w Feeling Good Institute. Autor czterech książek, prowadzi także cotygodniowe webinarium All Things CBT.

Andy Persson

Andy Persson jest certyfikowanym terapeutą i członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Doradców i Psychoterapeutów, a większość swoich sesji odbywa na świeżym powietrzu w swojej praktyce Talk Walk Run w Bristolu, w Anglii. Spełnia się w rolach wspierających, zaczynając od pracy środowiskowej do nauczania. Zaangażował się również w pracę z uchodźcami oraz osobami ubiegającymi się o azyl, w tym z ukraińskimi uchodźcami wojennymi i w tej roli ostatnio kilkakrotnie odwiedzał Polskę.

Steve Reinhard

Steve Reinhard posiada certyfikat III poziomu w Feeling Good Institute. W 2014 roku wprowadził TEAM CBT w Indiach i jest aktywnym liderem małych grup TEAM w szkoleniu trenerów na całym świecie. Szczególnie interesuje go CBT niskiej intensywności (low-intensity CBT), leczenie bólu przewlekłego oraz rola CBT w opiece onkologicznej.

Nivedita Singh

Nivedita Singh jest założycielką oraz kierowniczką Co-Create Change w Uttar Pradesh w Indiach. Współautorka książki na temat leczenia problemów behawioralnych u dzieci, jest członkinią stowarzyszoną Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychologii Pozytywnej oraz wizytującą członkinią wydziału na Uniwersytecie w Delhi oraz w Amity Institute of Behavioral and Allied Science.

Mariusz Wirga

Mariusz Wirga jest dyrektorem medycznym programu PsychoSocial Oncology w Instytucie Onkologii im. Malcoma Todda w Long Beach w Kaliforni. Autor i współautor książek, rozdziałów, artykułów naukowych i popularnych, zasiada w Radzie Doradców Narodowego Stowarzyszenia Terapeutów Poznawczo-Behawioralnych. Opracował i prowadzi Beat the Odds, kompleksowy poznawczo-behawioralny program interwencji psychoonkologicznych dla pacjentów i ich rodzin.