Opłaty i Kontakt

TEAM CBT dla Biznesu – szkolenie ONLINE: 19 maja, 16 i 30 czerwca 2023

Z radością informujemy, że zdecydowaliśmy się na adaptację TEAM-CBT Business Track na wydarzenie online. Oznacza to, że możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie, w zaciszu własnego domu lub biura.

Ten program jest przeznaczony dla Ciebie, profesjonalistów biznesowych (przedsiębiorców, dyrektorów generalnych, menadżerów), specjalistów ds. zdrowia psychicznego i trenerów, którzy współpracują z firmami i organizacjami w celu poprawy wydajności, komunikacji i przywództwa indywidualnego i zespołowego. Ścieżka biznesowa TEAM-CBT jest idealna dla przedsiębiorców, dyrektorów generalnych, specjalistów ds. zasobów ludzkich, menedżerów i każdego na stanowisku kierowniczym, który chce poprawić swoje wyniki w sprzedaży, przywództwie i zarządzaniu zespołem. Jeśli kierujesz zespołami o wysokiej wydajności, możesz pomyśleć o członku zespołu, którego chciałbyś wysłać. 😊

Spotkamy się online, NA ŻYWO w trzy piątki: 19 maja, 16 czerwca i 30 czerwca, w godzinach od 17:30 do 21:30.

Oprócz sesji szkoleniowych na żywo otrzymasz czas na ćwiczenia w małych grupach oraz miejsce do udostępniania społeczności, w którym możesz łączyć się z innymi profesjonalistami i dzielić się swoimi doświadczeniami (to się liczy jako networking😊 = Poznaj fajnych ludzi, ucz się, łącz, ulepszaj biznes )

Oferujemy program w języku polskim i angielskim (tłumaczenie symultaniczne).

Jeśli jesteś profesjonalistą biznesowym i/lub liderem w swojej dziedzinie, to szkolenie dostarczy Ci potężnych narzędzi i strategii, które pomogą Twoim zespołom pokonać przeszkody i osiągnąć ich cele. Aby się zarejestrować, odwiedź stronę TEAM-CBT pod adresem teamcbt.pl i zarejestruj się. Nie możemy się doczekać, aż do nas dołączysz i zobaczymy, jaki wpływ wywrzesz!

Szkolenie poprowadzą: dr med. Leigh Harrington, dr med. Mariusz Wirga, mgr Patrycja Sawicka-Sikora

 

Wymagania: uczestnictwo w co najmniej jednym 4-dniowym intensywnym szkoleniu TEAM CBT 

 

Koszt: 400 zł (w tym 23% VAT)

Zapłać teraz 👇👇👇

Dane do przelewu:
Fundacja Simontonowski Instytut Zdrowia
ul. Sekutowicza 3/9
20-152 Lublin

Tytułem:
TEAM CBT + imię i nazwisko uczestnika

Numer konta bankowego:
68 8707 0006 0010 4287 2000 0001
Bank Spółdzielczy w Lubartowie

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na adres: TEAMCBT.eu@gmail.com

Dziękujemy!